Oprawa podtynkowa Redondo Biały 1xAR111 GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 135mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | REDONDO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 33mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NOWOŚCI | 24 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 1xAR111 |
| GWINT | AR111 max 15W LED |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 125mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.11kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 135mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
