Oprawa natynkowa Redondo Czarny 1xAR111 GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki klasycznej biało czarnej kolorystyce i prostej obudowie z łatwością dopasujemy ją do różnych pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się w oświetleniu korytarza czy przedpokoju. Będzie przydatna również w łazience jako sufitowe źródło światła.
Model posiada najwyższej jakości aluminium, co sprawia, że zapewni długi komfort użytkowania.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 84 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1xAR111 GU10 |
| GWINT | GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø120mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.32kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | REDONDO |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| KOLOR | CZARNY |
| Led zintegrowany | Nie |
