Oprawa najazdowa VIALE okrągła 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 107 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 107 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| KOLOR | Chrom mat |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 1xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
