Oprawa Volf Spot Złoty 2xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.7kg |
| WAGA NETTO | 0.48kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 58mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 133mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | VOLF |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 2xGU10 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
