Oprawa Volf Spot Czarny 4xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 590mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 133mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | VOLF |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 4xGU10 max 10W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.5kg |
| WAGA NETTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 58mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 1.15kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
