Oprawa Tulip Spot Biały 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.3kg |
| WAGA NETTO | 0.24kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 98mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 0.29kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 98mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 131mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 98mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 196mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| RODZINA LAMP | TULIP |
| MOC | 1xGU10 max 10W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
