Oprawa Ricky Spot Złoty 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.78kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.2kg |
| WAGA BRUTTO | 0.87kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 143mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| RODZINA LAMP | RICKY |
| MOC | 3xGU10 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
