Oprawa Podtynkowa Plaza 2xGU10 AR111 Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria PLAZA polskiej marki MiLAGRO to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają minimalistycznych, a zarazem niezwykle funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań. W skład tej kolekcji wchodzą pojedyncze i podwójne oprawy podtynkowe oraz natynkowe, każda o prostym, geometrycznym kształcie i w dwóch wariantach kolorystycznych. Oprawy podtynkowe występują w barwie czarnej lub czarno-białej, natynkowe – w czarnej i białej.
Minimalistyczne oprawy z kolekcji PLAZA powstały z myślą o nowoczesnych przestrzeniach, w których doskonały design jest równie ważny, jak maksymalna funkcjonalność. Mogą to być zatem domowe wnętrza, takie jak salon, kuchnia czy przedpokój, jak i pomieszczenia biurowe lub sale konferencyjne. Świetnie doświetlą one przestrzeń nad kuchenną wyspą, wnękę na książki w biblioteczce czy też garderobę. Oprawy podtynkowe idealnie sprawdzą się tam, gdzie oświetlenie powinno być niemal niewidoczne i doskonale zlicowane z powierzchnią sufitu. Jeżeli natomiast lampy mają być dodatkowym elementem dekoracyjnym i stanowić ciekawy akcent na gładkiej powierzchni to lepiej wybrać oprawy natynkowe.
Kolekcja PLAZA – najwyższy standard jakości
Nowoczesne oprawy natynkowe i podtynkowe z kolekcji PLAZA nie tylko spełnią oczekiwania miłośników geometrycznych form, ale również wielbicieli trwałych i wytrzymałych rozwiązań. Lampy z tej serii wykonane zostały z najwyższej jakości metalu, dlatego też przetrwają w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Zapewnienie odpowiedniego poziomu jasności w pomieszczeniu gwarantuje natomiast zastosowane źródło światła. Producent rekomenduje wykorzystanie w oprawach żarówek AR111 GU10 o mocy 12W.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.44 KG |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PLAZA |
| MOC | 2xAR111 GU10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 325x160mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| MARKA | Milagro |
