Oprawa Podtynkowa Bali Round Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie podtynkowe to jeden z tych modeli lamp, które doskonale sprawdzą się w gabinecie, pomieszczeniach biurowych, dużym salonie czy kuchni. Ich dużą zaletą jest to, że możemy dostosować ilość punktów świetlnych nie tylko do wielkości przestrzeni, ale również indywidualnych potrzeb i upodobań. Modele z linii BALI są niewielkie - szerokość każdej z nich wynosi 97 mm, a wysokość jest równa 45 mm, co pozwoli na ich symetryczne i precyzyjne umiejscowienie. Ważne jest także, że punkt świetlny można wysunąć, co nada z pewnością wyjątkowego charakteru takiej oprawie.
Kolekcja BALI to cztery wyjątkowe oprawy podtynkowe o nowoczesnym designie - dwie okrągłe i dwie kwadratowe, w czarnym i w białym kolorze. Taka neutralna kolorystyka z jednej strony sprawia, że lampy od marki MiLAGRO bez trudu można “wtopić” w dowolny sufit, a z drugiej zaś zgrać z dodatkami i innymi elementami wystroju wnętrza, w tych bardziej wyrazistych kolorach.
Seria BALI - wysoka jakość wykonania
Lampy z kolekcji BALI wykonano ze starannie dobranego, wysokiej jakości aluminium. To tworzywo jest gwarancją trwałości, dzięki czemu punkty świetlne będą rozświetlać wnętrza przez wiele lat. O wysokiej jakości opraw od marki MiLAGRO świadczy także stopień ochrony, jaki został przypisany tym lampom - IP20. Oznacza to, że lampy BALI są skutecznie chronione przed szkodliwym i niepożądanym wnikaniem drobnych pyłków.
Do lamp BALI nie są dołączone żarówki. Lampy są objęte gwarancją producenta.
Kolekcja BALI składa się z następujących modeli lamp:
• Okrągła oprawa podtynkowa w białym kolorze ML0053
• Okrągła oprawa podtynkowa w czarnym kolorze ML0060
• Kwadratowa oprawa podtynkowa w białym kolorze ML0077
• Kwadratowa oprawa podtynkowa w czarnym kolorze ML0084.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.23 kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 75mm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 97 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 97 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| RODZINA LAMP | NUSA BALI |
