Oprawa Lugar Track Biały 1xAR111 GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.26kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø120mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| RODZINA LAMP | LUGAR |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.00kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1xAR111 GU10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 0.20kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
