Oprawa Kanałowa Davo Okrąg 18W 4000K IP64 Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.31kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| RODZINA LAMP | DAVO |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 18W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP64 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | DAVO |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.31kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| NOWOŚCI | 24 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP64 |
| MOC | 18W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2kg |
