Oprawa Hero Track Biały 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.5kg |
| WAGA NETTO | 0.13kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 141mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | HERO |
| MOC | 1xGU10 max 9W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
