Oprawa Hero Spot Podtynk Biały 2xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 125mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| RODZINA LAMP | HERO |
| MOC | 2xGU10 max 9W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA NETTO | 0.3kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| WAGA BRUTTO | 0.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 219mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 28x196mm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MARKA | Milagro |
