Oprawa Cyklop Track Złoty 1xGx53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 82mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| RODZINA LAMP | CYKLOP |
| MOC | 1xGx53 max 15W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.18kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 82mm |
| GWINT | GX53 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.3kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.21kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 82mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
