Oprawa Cone Spot Złoty 2xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| RODZINA LAMP | CONE |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2xGU10 max 10W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.4kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 310mm |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 165mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
