Opaska Zaciskowa 4.8x500mm Biały - 50szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 500mm |
| WAGA BRUTTO | 1.49kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1.3mm |
| MATERIAŁ | NYLON |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50.0000 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| RODZINA LAMP | TRYTYTKI |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 4.8mm |
| NOWOŚCI | 22 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16kg |
