Oczko sufitowe szklane OKRĄGŁE. Kolor: BURSZTYN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| KOLOR | Bursztynowy |
| WAGA BRUTTO | 0.2 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + ALUMINIUM |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 90 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
