Oczko Sufitowe Podtynkowe Kwadratowe Ruchome 1xGU10 IP20 Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| RODZINA LAMP | OCZKA ML |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 43mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.8 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| GWINT | GU10 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 75mm |
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
