OPRAWA RASTROWA PODTYNKOWA 4x60cm POD ŚWIETLÓWKĘ LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa rastrowa marki Eko-Light jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach biurowych, w szkołach czy też na korytarzach. Taki typ lamp eliminuje nieprzyjemne zjawisko olśnienia, a także pozwala na optymalny rozsył światła. Biały kolor opraw pozwoli dopasować je do każdego pomieszczenia, a światło LED jest ekologiczne i pozwoli na zaoszczędzenie wydatków na energię elektryczną.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G13 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 610 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 595 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.20 kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 4 x9W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 610 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 4 x9W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GWINT | G13 |
| WAGA NETTO | 2 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 595 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.20 kg |
