OPRAWA RASTROWA NATYNKOWA 4x60cm POD ŚWIETLÓWKĘ LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa rastrowa marki Eko-Light jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach biurowych, w szkołach czy też na korytarzach. Taki typ lamp eliminuje nieprzyjemne zjawisko olśnienia, a także pozwala na optymalny rozsył światła. Biały kolor opraw pozwoli dopasować je do każdego pomieszczenia, a światło LED jest ekologiczne i pozwoli na zaoszczędzenie wydatków na energię elektryczną.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 610 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 2.1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| MOC | 4 x 9W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G13 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 2.1 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 610 mm |
| GWINT | G13 |
| WAGA BRUTTO | 2.2 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | METAL |
| MOC | 4 x 9W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| KOLOR | BIAŁY |
