OPRAWA ELITE 2x18W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa Elite została przeznaczona do instalacji natynkowej pod świetlówki fluorescencyjne T8 z balastem elektronicznym. Urządzenie ma podłużny kształt i dostępne jest w wielu rozmiarach
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 622mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.63kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.20 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.68kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 622mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.63kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.68kg |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.20 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
