OPRAWA ELEWACYJNA WALL 6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WALL 091 od polskiego producenta MiLAGRO to nowoczesny i dyskretny design stworzony z myślą o oświetleniu przestrzeni na zewnątrz budynków, zarówno prywatnych posesji, jak i biurowców. Geometryczna oprawa w grafitowym kolorze doskonale wkomponuje się właściwie w każdą elewację. Kinkiet można instalować pojedynczo lub połączyć z innymi lampami z kolekcji WALL.
Produkt objęto 12-miesięczną gwarancją producenta.
"
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| KOLOR | Szary |
| RODZINA LAMP | ELEWACYJNE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420 lm |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.4kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 43mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 0.59kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.64kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
