OPRAWA ELEWACYJNA BRICK 6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa BRICK 092 ma minimalistyczny, geometryczny kształt i jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz budynków. Oprawa w białym kolorze z pewnością świetnie wkomponuje się w elewacje budynków na posesjach prywatnych, jak i użyteczności publiczne. Oprawa dobrze wygląda pojedynczo lub w zestawie z innymi modelami z kolekcji BRICK.
Produkt ma 24-miesięczną gwarancję. W zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do złożenia sprzętu oraz instrukcja obsługi.
"
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.10 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | ELEWACYJNE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300 lm |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.4kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 43mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
