OPRAWA ELEWACYJNA BRICK 6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa BRICK 093 jest skutecznie chroniona przed wilgocią, dlatego jest przeznaczona do użytkowania na zewnątrz budynków. Jest odpowiednia do oświetlania domowych ogródków, podwórek czy przestrzeni przed miejscami użyteczności publicznej. Czarna obudowa i jej minimalistyczny design sprawią, że oprawa łatwo wkomponuje się w elewację. Lampę można łączyć z innymi modelami z kolekcji BRICK.
Lampa BRICK 093 to polski produkt, który ma roczną gwarancję producenta."
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.04kg |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 43mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 1.10 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11, 110 mm |
| RODZINA LAMP | ELEWACYJNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| KOLOR | BIAŁY, Szary |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300 lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
