OCZKO OKRĄGŁE GU10 1X5W LED SATYNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.17kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 122.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.2kg |
| MOC | 5W |
| GWINT | GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 92mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.12kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
