Nowoczesna lampa sufitowa PERLA BLACK 2xE14 | 62131
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa PERLA BLACK 2xE14
Nowoczesna lampa PERLA BLACK w eleganckiej czerni z dwoma źródłami E14 to idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju czy biurze, wprowadzając nowoczesny, designerski akcent i przyjemne, równomierne światło.
Dane techniczne
| Szerokość | 75 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 14 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | 2 x E14 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor podstawy | czarny |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 58 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
