Naświetlacz Solarny Fuji 800lm 4000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.4kg |
| MOC | 8W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | 5V / 320mA |
| MATERIAŁ | ABS + PC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 135mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| WAGA NETTO | 0.21kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 34.6mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA BRUTTO | 0.215kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.3 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800Lm |
