Naświetlacz Led na Statywie Bobby 2x50W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprawdzi się:
✅Na budowie.
✅Podczas remontów wewnętrznych i zewnętrznych
✅W garażu i warsztacie
✅Przy wszelkiego rodzaju pracach na zewnątrz.
W miejscach słabo oświetlonych i przy pracach wykonywanych po zmierzchu przydatny będzie Reflektor budowlany Bobby Ułatwia prace prowadzone, wewnątrz pomieszczeń, w garażach i przemyśle. Jest świetnie zabezpieczony przed wilgocią i pyłem, ponieważ uzyskał poziom zabezpieczenia IP44. Może pracować w temperaturze od -25 do +45 stopni C. Jest wyposażony w statyw, który ma stabilną konstrukcję i jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że narzędzie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach na budowie. Reflektor budowlany Bobby od firmy Eko light emituje światło o neutralnej barwie 4000K. Kąt świecenie wynosi 120 stopni. Moc świecenia 2x4300lm Dzięki obrotowemu statywowi można skierować strumień światła w dowolnym kierunku. Urządzenie jest lekkie, a statyw bardzo stabilny,"
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3.2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 71 |
| KOLOR | CZARNY / ŻÓŁTY |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 810-1680mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2 x 4300 / 5000lm |
| MOC | 2X50W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + SZKŁO + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA | F - EKN0519 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 880mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 880mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 2.57kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | STATYW |
| CRI [RA] | 81 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
