Naświetlacz Led na Statywie Bobby 2x30W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 2X30W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + SZKŁO + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA | F - EKN0518 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 880mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 880mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 2.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | STATYW |
| CRI [RA] | 83 |
| WAGA BRUTTO | 3kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| KOLOR | CZARNY / ŻÓŁTY |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 770-1630mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2 x 2400 / 2790lm |
