Naświetlacz LED 10W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25.9mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA BRUTTO | 0.22kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 97.3mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 750 (120°) / 900 (360°) |
| MOC | 10W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.1kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 101.3mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
