Narożnik natynk góra dół magnetic track 10mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.05kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 42.6mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | DC48V |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5kg |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
