NESTOR Lampa sufitowa patynowy 3x40W E27 klosz biały / 33-34939
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Głębokość | 50 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | patynowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE27 |
| Wysokość | 28 cm |
| Wymiary | 28x50x50 |
| Szerokość | 50 cm |
