NEON FLEX LED CIEPŁY BIAŁY 5M 230V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W ZESTAWIE DODATKOWO 10 UCHWYTÓW MOCUJĄCYCH. ZASTAW GOTOWY DO PODŁĄCZENIA. PRODUKT OBIĘTY JEST DWULETNIĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA.
Elastyczna taśma NEON FLEX o wysokim stopniu ochrony IP65, którą można przycinać na dowolną długość w wyznaczonych do tego punktach. Neon nadaje ładną i jednolitą barwę świetlną.
Dzięki dużej odporności na warunki atmosferyczne może być wykorzystany przy iluminacji budynku, oświetleniu luster, łazienek czy sufitów podwieszanych. Taśma NEON FLEX to alternatywa dla lamp zewnętrznych.
Ukryty w podbitce lub pod altaną daje eleganckie, stylowe i co najważniejsze jednolite oświetlenie. Neon to też element dekoracyjny i funkcjonalny na taras, balkon czy ogród.
Dane techniczne
| KOLOR | BIAŁY |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 16mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5m |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| MOC | 7W/m |
| MARKA | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| RODZINA LAMP | NEONY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm/m |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28.5 |
