NEON EKO-FLEX Pomarańczowy 6/12 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | Pomarańczowy |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | N/D |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| BARWA ŚWIATŁA | Pomarańczowa |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 12mm |
| MATERIAŁ | Silikon |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 21) ILOŚĆ W OPAKOWAN |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 5W LED/0.5M |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| RODZINA LAMP | EKO FLEX |
| CRI [RA] | 80 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 6mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
