Molino - Plafon PLF-64536-S-WH IP40
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon Molino PLF-64536-S-WH to nowoczesna lampa sufitowa, która łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Dzięki zintegrowanemu źródłu światła LED o mocy 24 W i zmiennej barwie światła, idealnie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia czy przedpokój. Jego minimalistyczna forma i biały matowy kolor pozwalają na łatwe dopasowanie do różnych stylów wnętrz.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP40 |
| Gwarancja | 3 lata |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Plafony |
| Średnica | 30 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne, plastik |
| Maksymalna Moc | 24W |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 7 |
| lumeny | 2640 lm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| kelwiny | 2800K/4000K/6000K |
