Moduł Led FIX 36W 5CCT Fi239
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.277kg |
| MATERIAŁ | PC+ALUMINIUM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 239mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| WAGA BRUTTO | 0.35kg |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 239mm |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYMIARY OPAKOWANIA ZBIORCZEGO (cm) | 51x25x52cm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.8 |
| B2B DOSTĘPNOŚĆ BRAK | DOSTĘPNE ZA 3 MIESIĄCE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 29mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna, Nadrzędna Grupa Główna\2. EKO-LIGHT, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE TECHNICZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE TECHNICZNE\M |
| MOC | 36W LED |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4000Lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| RODZINA LAMP | MODUŁ FIX |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K / 5000K / 6500K |
| KOLOR | BIAŁY |
| MARKA | Milagro |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | Folia |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Typ stanu | Na stanie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
