Miska 500ml opak. 50szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | Brązowy |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MATERIAŁ | PULPA TRZCINY CUKROWEJ (bagasse) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.013kg |
| RODZINA LAMP | MISKI |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 54mm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 Opakowań |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 155mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 155mm |
