Milbury lampa sufitowa plafon 3x40W E14 / 33-44525
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, abażur tkanina +PCV |
| Wymiary | 30x55x55 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | brązowy |
| Ilość źródeł + trzonek | 3x |
