Mikrofalowy czujnik zmierzchowo ruchowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik przeznaczony do montażu wewnętrznego - to znaczy, że już teraz możesz zamienić zwykłą lampę w urządzenie bezdotykowe.
Zapomnij o przełącznikach! Wystarczy, że wejdziesz w zasięg czujnika, a on włączy urządzenie podpięte do niego.
Idealnie nada się do oświetlenia drzwi garażowych, wejściowych oraz klatek schodowych i nie tylko.
Działanie
Czujnik wykrywa ruch na obszarze 12m! Wystarczy, że wejdziesz w obszar działania, a przewody zasilające oświetlenie lub inne urządzenie zostaną złączone.
Maksymalny czas pracy urządzenia to 10 min.
Czujnik dodatkowo wyposażony jest w funkcję wykrywania zmierzchu. Dzięki tej funkcji oświetlenie nie będzie działało, gdy nie jest potrzebne.
Parametry
Napięcie wejściowe: 220-240 VAC, 50Hz / 60Hz
Maksymalne obciążenie: 100W
Pobór w stanie spoczynku: ≤0.5W
Regulacja zasięgu: 50% / 100%
Czas podtrzymania: 5s / 60s / 3min / 10min
Czujnik zmierzchu: 30lux / Wyłączony
Częstotliwość: 5.8GHz ± 75MHz
Moc czujnika: <0.3mW
Wysokość montażu: 2.5-5m (na suficie)
Zasięg pracy: Max. ø12m (na suficie)
Temperatura pracy: -25°C ~+60°C
Wykrywanie ruchu: 0.5~3m/s (Prędkość poruszania obiektu)
Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
