Magnetic Track line 5mm 5W CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 15mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| MOC | 5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5kg |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 5.1mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 0.05kg |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
