Magnetic Track Pendant 10mm 7W CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 10MM |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| CRI [RA] | ≥90 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 250-1000mm |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| MOC | 7W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 490lm |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
