Magnetic Track 5mm 20W CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600Lm |
| MOC | 20W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.5kg |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 579mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 11.5mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WAGA BRUTTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
