Magnetic Track 10mm Downlight 6W CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.2 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 10MM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 360Lm |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.5kg |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| WAGA NETTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| WAGA BRUTTO | 0.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
