MONSTERA WHITE KINKIET LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MONSTERA
Wzór w liście monstery jest od kilku sezonów gorącym trendem pojawiającym się w wielu przestrzeniach. Nie mogło więc zabraknąć go wśród oświetlenia. Kolekcja lamp MONSTERA gwarantuje użytkownikom – poza oczywiście swoim tradycyjnym zastosowaniem – funkcje dekoracyjne. Ich oprawy lamp zostały wykonane na wzór właśnie popularnej rośliny doniczkowej – Monstery Dziurawej. Lampy występują w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne są między innymi białe, czarne i złote. Ten dodatek skradnie serca miłośnikom wnętrz inspirowanych zwłaszcza klimatem boho.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V |
| Dlugosc lampy | 355 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokosc lampy | 405 |
| Kolor stelaża | Biały |
| Wysokosc lampy | 35 |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana |
| Źródło światła | LED - 12W |
| Styl lampy | Nowoczesny|Lofotwy|Skandynawski |
| Typ produktu do normy CE | oprawy oświetleniowe |
| Dlugosc kartonu | 400 |
| Uziemienie | Tak |
| Szerokosc kartonu | 400 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Wysokosc kartonu | 50 |
