MALE PLASTIKOWE JAJKA WIELKANOCNE LED Z BROKATEM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1.6 m |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 10x0.06W |
