Lmpa Stojąca CASSIOPEIA 19xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja identyfikowana jest z gwiazdozbiorem o tej samej nazwie. I tak jak około 90 gwiazd widocznych na niebie, tak i lampy nie z tej ziemi pięknie rozświetlą wnętrza mieszkań i domów.
Inspiracji do powstania tej linii należy szukać także w teatrze, a dokładniej w garderobach teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju są toaletki ozdobione lustrami oświetlonymi w charakterystyczny i jednocześnie wyjątkowy sposób.
Z tego wydawać by się mogło niecodziennego połączenia powstały lampy, które zachwycają nowoczesnym, ekskluzywnym designem, miękkimi liniami i szlachetnymi materiałami. Wykonano je między innymi ze znanego i wykorzystywanego już w starożytności marmuru Carrara. Naturalny kamień pokryty szarymi smugami pięknie komponuje się ze złotymi i srebrnymi detalami lamp, doskonale wpasowując się w panujące obecnie trendy w wystroju wnętrz.
Duża lampa stojąca o kwadratowej podstawie wykonana
ze szlachetnego marmuru Carrara Statuario, w białej
wersji kolorystycznej. Chłód tworzywa przełamują złote
detale.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1200 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 19xE14 max 40W |
| MATERIAŁ | Marmur Carrara Statuario + Aluminium |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KOLOR | Biel / Złoto |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
