Listwa LED Vito T5 4W 4000K 30cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.058kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 29.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.076kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400Lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46.3 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2.7kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 22.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 4W |
| MATERIAŁ | PC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 |
| RODZINA LAMP | VITO |
| ZASILANIE | - |
| Zawiera źródło światła | Nie |
