Latarnia Solarna Kers II 300W 1200lm 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | KERS |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm |
| MOC | 300W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.9 |
| NAPIĘCIE | 3.2V/8000mAh |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE ABS + SZKŁO HARTOWANE |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 486mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 1.27kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 294mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
