Lampowentylator ZEPHYR WHITE 48W LED+ PILOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø600mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78212 |
| WAGA NETTO | 3.10kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 4.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | ZONDA |
| MOC | 48W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
