Lampowentylator Blast 24W LED + 15W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wbudowany wentylator o mocy 15W pracuje cicho i energooszczędne, zapewniając optymalny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Do dyspozycji użytkownika jest pięć prędkości pracy, co pozwala precyzyjnie dostosować intensywność nawiewu do indywidualnych preferencji – od delikatnego podmuchu po wyraźne chłodzenie w cieplejsze dni.
Całość obsługiwana jest za pomocą wygodnego pilota, który umożliwia zdalną zmianę temperatury barwowej, regulację jasności światła oraz wybór jednej z pięciu prędkości wentylatora. BLAST to praktyczne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym czy domowym biurze, zapewniając komfort użytkowania przez cały rok.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 385mm |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna, Nadrzędna Grupa Główna\1. MILAGRO, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE\PLA |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6500K |
| KOLOR | CZARNY + BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 145mm |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WAGA NETTO | 1.15kg |
| MARKA | Milagro |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| RODZINA LAMP | BLAST |
| Typ stanu | Na stanie |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 385mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| MOC | 24W LED + 15W wentylator |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | KARTON |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 385mm |
| B2B DOSTĘPNOŚĆ BRAK | DOSTĘPNE ZA 3 MIESIĄCE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
